V klatovském PASKu probíhá léto vždy ve znamení sklářských škol a ani letos tomu nebude jinak. V Klatovech představí své práce studenti a pedagogové Ateliéru skla z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a jsou to díla velice atraktivní. Tuto výstavu zahájíme vernisáží ve čtvrtek 11. června a hned další víkend se nově upravená zahrada plná skleněných plastik stane součástí celostátního projektu Víkend otevřených zahrad. Ale to je budoucnost. Aktuálně u nás ještě můžete vidět do 8. června výstavu V(d)ěčné návraty baroka plnou krásných unikátů. S některými se můžete podrobněji seznámit na našem webu v článcích o exponátech měsíců dubna a května.