17. ročník HUBERTOVY JÍZDY aneb ,,Memoriál paní Zdeňky Voženílkové – Holoubkové“ se bude konat v sobotu 14.10. 2023 od 9:00 hodin v areálu Jízdárny Zámku Skalice, Bohumilice 1, okres Prachatice.

Dopoledne bude patřit hobby závodům pro malé i velké jezdce. Od 13:00 se společně sejdeme před zámkem, kde za zvuku trubačů na lesní roh proběhne slavnostní nástup jezdců. Pro děti bude připraveno loutkové představení v podání divadla Divoloď a od 14-15:00 možnost svezení na koni zdarma. Dospělé návštěvníky jistě potěší výstava obrazů Mirky Prosrové, živá kapela Netopim se a dobré občerstvení. Po příjezdu jezdců proběhne závěrečný dostih ,,Hon na lišku“ a vyhlášení Krále honu 2023.
Po celý den bude v areálu jízdárny probíhat FARMÁŘSKÝ A ŘEMESLNÝ TRH, pro děti budou připraveny tvořivé dílničky – korálkování, drátkování, malování, plstění. Akce se koná za každého počasí, těšit se můžete na více než 20 stánkařů s produkty místních farmářů, malých výrobců potravin i drobného dárkového zboží. Více o akci naleznete také na našem webu http://www.zamekskalice.cz/aktuality/422 nebo na FB : https://www.facebook.com/jizdarnazamekskalice .